Turismul intern înregistrează cele mai slabe cifre de după pandemie, și în luna septembrie continuând tendința de scădere remarcată încă de la începutul verii. Numărul de turiști a scăzut în județe cunoscute ca destinații turistice, în timp ce în top-ul creșterilor sunt adevărate surprize.
Reclamă