Vineri, Iunie 26

Poliția infirmă că nu mai are bani de combustibili. „Au fost alocate fonduri suficiente către unitățile teritoriale”

Poliția infirmă că nu mai are bani de combustibili. „Au fost alocate fonduri suficiente către unitățile teritoriale”

Poliția demontează informațiile false lansate de un sindicat al polițiștilor privind lipsa combustibilului pentru autospeciale.

Reclamă
Reclamă