În cadrul Forumului Național de Neurologie, care se desfășoară în această perioadă la Palatul Patriarhiei din București, a fost marcată „Ziua Mondială de luptă împotriva bolii Parkinson”.
Reclamă
În cadrul Forumului Național de Neurologie, care se desfășoară în această perioadă la Palatul Patriarhiei din București, a fost marcată „Ziua Mondială de luptă împotriva bolii Parkinson”.