Vineri, Iunie 26

„În fiecare zi ne degradăm puțin câte puțin”. Mesajul emoționant al unui pacient de Ziua Mondială a Bolii Parkinson

„În fiecare zi ne degradăm puțin câte puțin”. Mesajul emoționant al unui pacient de Ziua Mondială a Bolii Parkinson

În cadrul Forumului Național de Neurologie, care se desfășoară în această perioadă la Palatul Patriarhiei din București, a fost marcată „Ziua Mondială de luptă împotriva bolii Parkinson”.

Reclamă
Reclamă