Fetița de doi ani care a murit într-o clinică stomatologică din București avea afecțiuni grave și nu ar fi trebuit anesteziată, au afirmat surse medicale, vineri, după efectuarea autopsiei.
Fetița de doi ani care a murit într-o clinică stomatologică din București avea afecțiuni grave și nu ar fi trebuit anesteziată, au afirmat surse medicale, vineri, după efectuarea autopsiei.