Ministrul Sănătății Alexandru Rogobete a transmis un avertisment dur deținătorilor de clinici medicale private la parterul blocurilor.
Ministrul Sănătății Alexandru Rogobete a transmis un avertisment dur deținătorilor de clinici medicale private la parterul blocurilor.