Cunoscutul nutriționist Mihaela Bilic susține că odată cu venirea sezonului rece este normal să simțim mai multe nevoia de a consuma carne. Specialistul a explicat care sunt avantajele consumului de carne de pui și porc.
Reclamă
Cunoscutul nutriționist Mihaela Bilic susține că odată cu venirea sezonului rece este normal să simțim mai multe nevoia de a consuma carne. Specialistul a explicat care sunt avantajele consumului de carne de pui și porc.