Un ONG din Republica Moldova a sesizat autoritățile în urma unor imagini de la un azil de bătrâni din Comrat, capitala Găgăuziei, unde doctorul ștampila pentru cei vârstnici.
Reclamă
Un ONG din Republica Moldova a sesizat autoritățile în urma unor imagini de la un azil de bătrâni din Comrat, capitala Găgăuziei, unde doctorul ștampila pentru cei vârstnici.