Locuitorii Sectorului 4 vor primi, începând de miercuri, 1 aprilie, un ajutor de 600 de lei pentru carburant, acordat în trei tranșe de câte 200 de lei, la fiecare două luni.
Reclamă
Locuitorii Sectorului 4 vor primi, începând de miercuri, 1 aprilie, un ajutor de 600 de lei pentru carburant, acordat în trei tranșe de câte 200 de lei, la fiecare două luni.