Șoferul român, care a murit la volan, în urmă cu câtea zile, în timp ce conducea pe autostrada M0, din Ungaria, era fan înfocat al echipei UTA. Camarazii din peluză vor acum să ajute familia.
Reclamă
Șoferul român, care a murit la volan, în urmă cu câtea zile, în timp ce conducea pe autostrada M0, din Ungaria, era fan înfocat al echipei UTA. Camarazii din peluză vor acum să ajute familia.