Transportul public gratuit ar putea fi introdus într-un municipiu din România, care ar deveni astfel primul oraș din țară în care călătoriile cu mijloacele de transport în comun nu ar mai fi taxate.
Reclamă
Transportul public gratuit ar putea fi introdus într-un municipiu din România, care ar deveni astfel primul oraș din țară în care călătoriile cu mijloacele de transport în comun nu ar mai fi taxate.