Vineri, Iunie 26

Un oraș din România ar putea introduce transportul public gratuit, ca o formă de sprijin pentru populație în contextul majorării taxelor locale

Un oraș din România ar putea introduce transportul public gratuit, ca o formă de sprijin pentru populație în contextul majorării taxelor locale

Transportul public gratuit ar putea fi introdus într-un municipiu din România, care ar deveni astfel primul oraș din țară în care călătoriile cu mijloacele de transport în comun nu ar mai fi taxate.

Reclamă
Reclamă