Experții Organizației Mondiale a Sănătății și-au exprimat îngrijorarea că pandemia Covid-19 a fost doar un preludiu al unei epidemii mult mai mortale care ar putea izbucni în viitor.
Reclamă
Experții Organizației Mondiale a Sănătății și-au exprimat îngrijorarea că pandemia Covid-19 a fost doar un preludiu al unei epidemii mult mai mortale care ar putea izbucni în viitor.