Un elev de 13 ani din București a sunat la 112, spunând că a căzut într-un lac și că se află în pericol de înec. În realitate, nu exista nicio amenințare, apelul dovedindu-se a fi o glumă pusă la cale de băiat împreună cu un prieten.
Reclamă
Un elev de 13 ani din București a sunat la 112, spunând că a căzut într-un lac și că se află în pericol de înec. În realitate, nu exista nicio amenințare, apelul dovedindu-se a fi o glumă pusă la cale de băiat împreună cu un prieten.