Vineri, Iunie 26

Un constructor a căzut in groapa făcută pentru lucrările la sistemul de termoficare

Un constructor a căzut in groapa făcută pentru lucrările la sistemul de termoficare

Un bărbat în vârstă de 52 de ani ar fi căzut astăzi, în jurul orei 15:30, într-o groapă destinată lucrărilor la rețeaua de termoficare din Capitală.

Reclamă
Reclamă