Luni, Iunie 22

Un bărbat din Giurgiu și-a ucis fratele și i-a aruncat trupul într-o fosă septică dezafectată

Un bărbat din Giurgiu și-a ucis fratele și i-a aruncat trupul într-o fosă septică dezafectată

Un bărbat de 59 de ani, dat dispărut în urmă cu două zile, a fost găsit mort într-o fosă septică dezafectată din comuna Bălănoaia, județul Giurgiu.

Reclamă
Reclamă