Joi, Iunie 25

Turiști amendați de jandarmii de pe litoral din cauză că nu au respectat steagul roșu. „Nu poți să te joci cu viața!”

Turiști amendați de jandarmii de pe litoral din cauză că nu au respectat steagul roșu. „Nu poți să te joci cu viața!”

Turiștii de pe litoral care nu au respectat steagul roșu arborat de salvamari au primit amenzi de 2.000 de lei din partea jandarmilor și polițiștilor aflați pe plajă.

Reclamă
Reclamă