Trei români au fost arestați în Franța, fiind acuzați că, în martie, au furat cabluri de pe liniile ferate, ceea ce a dus la blocarea circulației feroviare.
Reclamă
Trei români au fost arestați în Franța, fiind acuzați că, în martie, au furat cabluri de pe liniile ferate, ceea ce a dus la blocarea circulației feroviare.