Un băiat de 6 ani din Timișoara a murit, marți, după ce s-ar fi înecat în baia locuinței. Polițiștii au deschis un dosar penal și au găsit un uscător de păr, în priză, în cada în care s-a înecat copilul. Mama băiatului susține că l-a lăsat nesupravegheat doar zece minute.
Reclamă