Un adolescent român de 14 ani a murit după ce a fost lovit de o mașină în San Sebastiano da Po, lângă Torino, în timp ce mergea spre stația de autobuz. Localnicii acuză lipsa infrastructurii rutiere și cer măsuri urgente.
Reclamă
Un adolescent român de 14 ani a murit după ce a fost lovit de o mașină în San Sebastiano da Po, lângă Torino, în timp ce mergea spre stația de autobuz. Localnicii acuză lipsa infrastructurii rutiere și cer măsuri urgente.