Sambata, Iunie 27

Tragedie în Alpi: o româncă a murit după ce a căzut de la 200 de metri

Tragedie în Alpi: o româncă a murit după ce a căzut de la 200 de metri

O româncă stabilită în Italia și-a pierdut viața într-un accident dramatic în Masivul Monte Rosa. Ea și colegul său de escaladă au fost surprinși probabil de vremea nefavorabilă.

Reclamă
Reclamă