Miercuri, Iunie 24

Toți militarii români au fost retrași din Irak, anunță ministrul Apărării. Operațiunea, coordonată de NATO

Toți militarii români au fost retrași din Irak, anunță ministrul Apărării. Operațiunea, coordonată de NATO

Ministrul Apărării, Radu Miruță, a anunțat vineri seară retragerea completă a militarilor români din Irak. Evacuarea întregii baze a fost coordonată de NATO.

Reclamă
Reclamă