După cea de-a doua rundă de negocieri dintre Teheran şi Washington privind programul nuclear, presa naţională sugerează că Iranul şi-a întărit poziţia în faţa SUA şi speră să obţină ridicarea sancţiunilor economice.
Reclamă
După cea de-a doua rundă de negocieri dintre Teheran şi Washington privind programul nuclear, presa naţională sugerează că Iranul şi-a întărit poziţia în faţa SUA şi speră să obţină ridicarea sancţiunilor economice.