Miercuri, Iunie 24

Summit regional de tehnologie organizat la București. Negrescu: România trebuie să contribuie la viitorul Plan European de Competitivitate

Summit regional de tehnologie organizat la București. Negrescu: România trebuie să contribuie la viitorul Plan European de Competitivitate

Vicepreședintele Parlamentului European, Victor Negrescu, va deschide pe 30 mai prima ediție a D-Tech Forum 2025 de la București, ce își propune să alinieze viziunile asupra digitalizării și securității cibernetice în contextul Planului European de Competitivitate.

Reclamă
Reclamă