O studentă de la Facultatea de la Facultatea de Medicină din Timișoara a fost dată dispărută luni, 7 aprilie, după ce a părăsit municipiul.
Reclamă
O studentă de la Facultatea de la Facultatea de Medicină din Timișoara a fost dată dispărută luni, 7 aprilie, după ce a părăsit municipiul.