Două treimi dintre români sunt de acord cu stabilirea unei vârste minime legale pentru accesul minorilor la rețele sociale. În același timp, persoanele vârstnice sunt considerate cel mai vulnerabil grup în privința utilizării rețelelelor de socializare, în special de către locuitorii din București.
Reclamă