Este şi bine este şi rău. Bine pentru că nu plonjează în aventuri cu final necunoscut. Rău, pentru că se mişcă greu în direcţia progresului.
Reclamă
Este şi bine este şi rău. Bine pentru că nu plonjează în aventuri cu final necunoscut. Rău, pentru că se mişcă greu în direcţia progresului.