Marti, Iunie 23

Sindicaliştii de la Damen Mangalia, din nou în stradă: „Situaţia a atins un punct critic”

Sindicaliştii de la Damen Mangalia, din nou în stradă: „Situaţia a atins un punct critic”

Angajaţii Şantierului Naval Damen Mangalia au ieşit din nou în stradă. Miercuri, între orele 11.30 şi 15.30, aceştia protestează în faţa Ministerului Economiei.

Reclamă
Reclamă