Duminica, Iunie 28

Sediu de judecătorie fără autorizație, inaugurat doar de fațadă. Angajații lucrează tot în vechea clădire, cu WC în curte FOTO

Sediu de judecătorie fără autorizație, inaugurat doar de fațadă. Angajații lucrează tot în vechea clădire, cu WC în curte FOTO

În urmă cu mai bine de o lună și jumătate, pe 15 martie 2024, se inaugura noul sediu al Judecătoriei Costești-Argeș. Numai că inaugurarea a fost una pur și simplu publicitară, angajații Judecătoriei lucrând în continuare într-o clădire foarte veche și în condiții improprii

Reclamă
Reclamă