Disidentul Paul Goma i-a trimis o scrisoare deschisă lui Nicolae Ceaușescu în care vorbea despre nerespectarea drepturilor în România.
Reclamă
Disidentul Paul Goma i-a trimis o scrisoare deschisă lui Nicolae Ceaușescu în care vorbea despre nerespectarea drepturilor în România.