Un incident a avut loc la Spitalul Județean Ploiești, unde un medic ORL a fost filmat alungând pacienții care nu aveau programare, la încheierea programului de lucru.
Reclamă
Un incident a avut loc la Spitalul Județean Ploiești, unde un medic ORL a fost filmat alungând pacienții care nu aveau programare, la încheierea programului de lucru.