Miercuri, Iunie 24

Scandal la ușa cabinetului unui medic de la Spitalul Județean Ploiești. Momentul în care pacienții sunt alungați

Scandal la ușa cabinetului unui medic de la Spitalul Județean Ploiești. Momentul în care pacienții sunt alungați

Un incident a avut loc la Spitalul Județean Ploiești, unde un medic ORL a fost filmat alungând pacienții care nu aveau programare, la încheierea programului de lucru.

Reclamă
Reclamă