România este ca o mașină care a rulat ani de zile cu martorii aprinși în bord. Cei de la volan (și nu uit că și partidul meu a fost la guvernare) știau cu toții că se va strica, dar au tot zis „lasă, merge și așa”.
Reclamă
România este ca o mașină care a rulat ani de zile cu martorii aprinși în bord. Cei de la volan (și nu uit că și partidul meu a fost la guvernare) știau cu toții că se va strica, dar au tot zis „lasă, merge și așa”.