Miercuri, Iunie 24

România ar putea trimite militari pentru deminare în Ormuz. Ministrul Apărării: „Am căpătat ceva experiență”

România ar putea trimite militari pentru deminare în Ormuz. Ministrul Apărării: „Am căpătat ceva experiență”

România ar putea contribui cu militari la operațiuni de deblocare și deminare în zona Strâmtorii Ormuz, a anunțat ministrul Apărării, Radu Miruță.

Reclamă
Reclamă