Două accidente, care s-au petrecut recent pe drumuri din Ungaria şi Italia, s-au soldat cu decesul a doi cetăţeni români. Ambele persoane care şi-au pierdut viaţa aveau domiciliul în judeţul Neamţ.
Reclamă
Două accidente, care s-au petrecut recent pe drumuri din Ungaria şi Italia, s-au soldat cu decesul a doi cetăţeni români. Ambele persoane care şi-au pierdut viaţa aveau domiciliul în judeţul Neamţ.