Un român a fost arestat de poliţia germană, după ce ar fi “pictat” mai multe svastici pe maşinile şi cutiile poştale dintr-un oraş din Germania.
Reclamă
Un român a fost arestat de poliţia germană, după ce ar fi “pictat” mai multe svastici pe maşinile şi cutiile poştale dintr-un oraş din Germania.