Marti, Iunie 23

„Restaurante fantomă” pe platformele de livrări. Internauții denunță condiții insalubre și practici înșelătoare: „Mă mir că e și legal așa ceva”

„Restaurante fantomă” pe platformele de livrări. Internauții denunță condiții insalubre și practici înșelătoare: „Mă mir că e și legal așa ceva”

Un val de nemulțumiri a izbucnit pe Reddit unde utilizatorii au discutat pe larg despre fenomenul „restaurantelor fantomă” care domină aplicațiile de livrări precum Glovo, Bolt, Wolt sau Tazz.

Reclamă
Reclamă