Regele Charles al III-lea şi regina Camilla au încheiat, marți, turneul lor australian, printr-o deplasare la Sydney. Cei doi monarhi au participat, printre altele, la un barbecue uriaş supervizat de cîștigătorul „MasterChef Australia”.
Reclamă
Regele Charles al III-lea şi regina Camilla au încheiat, marți, turneul lor australian, printr-o deplasare la Sydney. Cei doi monarhi au participat, printre altele, la un barbecue uriaş supervizat de cîștigătorul „MasterChef Australia”.