Sindicaliştii din administraţia publică protestează luni, 15 septembrie, în Capitală, nemulţumiţi de măsurile anunţate de Executiv. Oamenii vor pleca în marș spre Palatul Parlamentului.
Reclamă
Sindicaliştii din administraţia publică protestează luni, 15 septembrie, în Capitală, nemulţumiţi de măsurile anunţate de Executiv. Oamenii vor pleca în marș spre Palatul Parlamentului.