După ce mandatul său de președinte a fost validat oficial de Curtea Constituțională, Nicușor Dan a transmis că este „o onoare și o mare responsabilitate”.
Reclamă
După ce mandatul său de președinte a fost validat oficial de Curtea Constituțională, Nicușor Dan a transmis că este „o onoare și o mare responsabilitate”.