Miercuri, Iunie 24

Proiectul privind introducerea telemedicinei în România va fi supus aprobării Guvernului. Rogobete a explicat cum va funcționa

Proiectul privind introducerea telemedicinei în România va fi supus aprobării Guvernului. Rogobete a explicat cum va funcționa

Ministrul Sănătăţii, Alexandru Rogobete, a declarat, miercuri seară, că proiectul privind introducerea telemedicinei în România urmează să fie supus aprobării Guvernului, cel mai probabil săptămâna viitoare.

Reclamă
Reclamă