Oligarhul fugar Ilan Șor, care a chemat oamenii la protest și le-a promis un salariu de 3.000 de dolari lunar, schimbă foaia și susține că nu le plătește pentru a fi prezenți la proteste, ci doar le compensează salariul pentru cât vor lipsi de la serviciu.
Reclamă