Primarul PSD al orașului Buzău, Constantin Toma, susține că „peste 6 milioane de români au ales un om foarte inteligent să-i conducă în următorii 5 an”. El a mai spus că este nevoie de reforme pentru a scoate ţara din criză, iar PSD trebuie să intre la guvernare pentru a le realiza.
Reclamă