Dr. Mihaela Bilic, cunoscut nutriționist, recomandă un preparat tradițional românesc care nu ar trebui să lipsească de pe masa de Paște, şi gustos, dar şi sănătos, despre care spune că l-ar mânca în tot timpul anului.
Reclamă
Dr. Mihaela Bilic, cunoscut nutriționist, recomandă un preparat tradițional românesc care nu ar trebui să lipsească de pe masa de Paște, şi gustos, dar şi sănătos, despre care spune că l-ar mânca în tot timpul anului.