Doi polițiști au fost amenințați cu acte de violență și cu moartea, iar unul dintre ei a fost lovit cu pumnul în față, în timp ce intervenea pentru restabilirea liniștii publice. Totul s-a întâmplat în comuna Unirea, județul Călărași.
Reclamă
Doi polițiști au fost amenințați cu acte de violență și cu moartea, iar unul dintre ei a fost lovit cu pumnul în față, în timp ce intervenea pentru restabilirea liniștii publice. Totul s-a întâmplat în comuna Unirea, județul Călărași.