Consilierii generali ai Municipiului București au aprobat, luni, 19 ianuarie, în ședință extraordinară, contractarea unui împrumut de 150 de milioane de lei de la Ministerul Finanțelor, la inițiativa primarului general Ciprian Ciucu.
Reclamă
Consilierii generali ai Municipiului București au aprobat, luni, 19 ianuarie, în ședință extraordinară, contractarea unui împrumut de 150 de milioane de lei de la Ministerul Finanțelor, la inițiativa primarului general Ciprian Ciucu.