Vineri, Iunie 26

Olanda, fair-play după meciul cu România: „Cartonaș roșu, a intrat ca la rugby”

Olanda, fair-play după meciul cu România: „Cartonaș roșu, a intrat ca la rugby”

În prima jumătate de oră, Dumfries a făcut două victime în tabăra noastră.

Reclamă
Reclamă