Vineri, Iunie 26

O fostă atletă, care lucra ca judecătoare în Bihor, s-a sinucis. Suferea de mai multă vreme de depresie

O fostă atletă, care lucra ca judecătoare în Bihor, s-a sinucis. Suferea de mai multă vreme de depresie

Georgeta Ciuncag avea 51 de ani.

Reclamă
Reclamă