O fată de 17 ani, elevă în clasa a XII-a la Liceul „Grigore Moisil” din Timișoara, a murit în noaptea de sâmbătă spre duminică, după ce ar fi ingerat fructele unei plante ornamentale.
Reclamă
O fată de 17 ani, elevă în clasa a XII-a la Liceul „Grigore Moisil” din Timișoara, a murit în noaptea de sâmbătă spre duminică, după ce ar fi ingerat fructele unei plante ornamentale.