Marti, Iunie 23

Norvegia își reactivează două buncăre, în contextul tensiunilor cu Rusia

Norvegia își reactivează două buncăre, în contextul tensiunilor cu Rusia

Norvegia reintroduce în uz două dintre cele mai emblematice baze subterane ale sale, în contextul escaladării conflictului din Ucraina și al creșterii tensiunilor cu Rusia.

Reclamă
Reclamă