Norvegia reintroduce în uz două dintre cele mai emblematice baze subterane ale sale, în contextul escaladării conflictului din Ucraina și al creșterii tensiunilor cu Rusia.
Reclamă
Norvegia reintroduce în uz două dintre cele mai emblematice baze subterane ale sale, în contextul escaladării conflictului din Ucraina și al creșterii tensiunilor cu Rusia.