Mulți români se prezintă la UPU fără a fi necesar. Aceștia aglomerează inutil spitalul și irosesc timpul cadrelor medicale, care ar putea să acorde ajutor în acest timp unor pacienți care chiar au nevoie.
Reclamă
Mulți români se prezintă la UPU fără a fi necesar. Aceștia aglomerează inutil spitalul și irosesc timpul cadrelor medicale, care ar putea să acorde ajutor în acest timp unor pacienți care chiar au nevoie.