Luni, Iunie 22

Ministrul Transporturilor din Turcia, amendat după ce s-a filmat conducând cu 225 km/h. „Prezint scuze naţiunii noastre”

Ministrul Transporturilor din Turcia, amendat după ce s-a filmat conducând cu 225 km/h. „Prezint scuze naţiunii noastre”

Ministrul Transporturilor din Turcia a postat pe rețelele sociale un videoclip în care conducea cu 225 km/h pe autostradă.

Reclamă
Reclamă