Miercuri, Iunie 24

Ministrul Rogobete anunță că Platforma Pacientului este în lucru: „O platformă digitală, nu doar pentru pacient, ci şi pentru personalul medical”

Ministrul Rogobete anunță că Platforma Pacientului este în lucru: „O platformă digitală, nu doar pentru pacient, ci şi pentru personalul medical”

Ministrul Sănătății, Alexandru Rogobete, s-a aflat duminică, 9 noiembrie, la Institutul de Oncologie din Bucureşti, unde s-a inaugurat cel mai mare centru de screening şi prevenţie multiorgan pentru oncologie, din România.

Reclamă
Reclamă